Çılgın Hırsız 3

Despicable Me 3
Kaynak 1
Hata Bildir ×

Gru Anti- Kötüler birliğinden kovulur.Sebebi ise Gru’nun tahammül bile edemeyeceği bir şeydir : Son kötüyü ele geçirememek. Gru bu olaydan sonra benlik karmaşasına girer.Kim olduğunu,ne yaptığını,ne yapacağını sorgular.Tüm olayların üstüne iyi bir haber alır.Gru,uzun yıllar önce kaybettiği kardeşi ile ilgili bir ipucu bulur.Bu ipucunu ona gizemli bir adam getirmiştir.Gru kardeşini bulabilecek mi? Yoksa onu bir tuzak mı bekliyor ?

TEKNİK BİLGİLER :

2017 yılında Amerikada yapılan Çılgın Hırsız 3 Türkçe Dublaj filminin yönetmenliğini animasyon filmlerinden tanıdığımız 2 isim yapıyor : Kyle Balda ve Pierre Coffin.Film izleyecilerinin karşısına aile,aksiyon,komedi,macera kategorilerinde çıkıyor.Seslendirmeleri ise yine ünlü isimler yapıyor : Dana Gaier Kristen Wiig Miranda Cosgrove Steve Carell Trey Parker. Film IMDb sitesinden 6.3 puan almış. Filmin IMDb linki :
https://www.imdb.com/title/tt3469046/?ref_=vp_back

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Çılgın Hırsız 3
136 izlenme
IMDb: 6.3
Gru Anti- Kötüler birliğinden kovulur.Sebebi ise Gru'nun tahammül bile edemeyeceği bir şeydir : Son kötüyü ele geçirememek. Gru bu olaydan sonra benlik karmaşasına girer.Kim olduğunu,ne yaptığını,ne yapacağını sorgular.Tüm olayların üstüne iyi bir haber alır.Gru,uzun yıllar önce kaybettiği kardeşi ile ilgili bir ipucu bulur.Bu ipucunu ona gizemli bir adam getirmiştir.Gru kardeşini bulabilecek mi? Yoksa onu bir tuzak mı bekliyor ? TEKNİK BİLGİLER : 2017 yılında Amerikada yapılan Çılgın Hırsız 3 Türkçe Dublaj filminin yönetmenliğini animasyon filmlerinden tanıdığımız 2 isim yapıyor : Kyle Balda ve Pierre Coffin.Film izleyecilerinin karşısına aile,aksiyon,komedi,macera kategorilerinde çıkıyor.Seslendirmeleri ise yine ünlü isimler yapıyor : Dana Gaier Kristen Wiig Miranda Cosgrove Steve Carell Trey Parker. Film IMDb sitesinden 6.3 puan almış. Filmin IMDb linki : https://www.imdb.com/title/tt3469046/?ref_=vp_back
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum